About Us
About Us
About Us
About Us
“Bilimsel Dayanaklı Uygulamalarla” Çocuğunuzun Eğitimi Güvende

Hakkımızda

Eğitim kurumlarımız 1999 yılından itibaren Uzm. Dr. Türkan KAHVECİ ve Yrd. Doç. Dr. Gül KAHVECİ, Uzm. Klinik Psikolog Mehmet SELÇUK kuruculuğunda 3 farklı şube ile yetersizlikten etkilenmiş bireylere ve ailelerine destek vermektedir. Uluslararası akredite eğitim programları, değerlendirme araçları ile öğrencilerimizin akademik, sosyal ve duygusal gelişimlerine katkı sağlamayı ilke edinmekteyiz. Kurucularımız Özel eğitimin ülkemizdeki gelişimine akademik çalışmalar, kitaplar, bilimsel makaleler ile birlikte eğitim kurumlarıyla da destek vermeye devam etmektedirler.

Kurucularımız Özel eğitimin ülkemizdeki gelişimine akademik çalışmalar, kitaplar, bilimsel makaleler ile birlikte eğitim kurumlarıyla da destek vermeye devam etmektedirler.

  • Özel Destek
  • Multidisipliner Yaklaşım
  • Profesyonel Takım
  • Sosyal Sorumluluk
About Us
About Us
About Us

Vizyonumuz
Güncel gelişmeler ve bilimsel çalışmalar eşliğinde yapılan eğitim programlarımız, uygun materyallerimiz ve alanında uzman kadromuzla, Özel Eğitime gereksinim duyan tüm bireylere eğitim fırsatı sunan, iletişime ve etkileşime önem veren, velilere klavuzluk yapan hizmet politikamızla, Özel Eğitim ve Rehabilitasyon alanında öncü ve seçkin bir kurum olmaktır.

Misyonumuz
Özel Eğitime gereksinimi olan bireylere, uluslararası geçerliliği kanıtlanmış değerlendirme araçları ve çocuğa yönelik eğitim programları uygulayarak, bağımsız yaşam alanlarını oluşturmalarını desteklemek; öz saygısı, hak, adalet ve sorumluluk bilinci yüksek, sağlıklı ve mutlu bireylerin yetişmesine fırsat ve ortam sağlamaktır.

Özel Destek

Multidisipliner Yaklaşım

Profesyonel Takım

Sosyal Sorumluluk

Whatsapp
Hemen Ara